page_banner

produktet

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20 km DDM DFB LC marrës marrës optik

    Marrësi optik i serisë 10Gb / s SFP + CWDM është krijuar për aplikim të komunikimeve me fibra siç është 10G Ethernet, i cili përputhet plotësisht me specifikimet e SFP + MSA SFF-8431.
    Ky modul është krijuar për fibra me një modë dhe operon në një gjatësi vale nominale të gjatësisë së valës CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10 km DDM DFB LC marrës marrës optik

    Marrësi optik i serisë 10Gb / s SFP + CWDM është krijuar për aplikim të komunikimeve me fibra siç është 10G Ethernet, i cili përputhet plotësisht me specifikimet e SFP + MSA SFF-8431.
    Ky modul është krijuar për fibra me një modë dhe operon në një gjatësi vale nominale të gjatësisë së valës CWDM.
    Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC marrës marrës optik

    Marrësi optik i serisë 10Gb / s SFP + CWDM është krijuar për aplikim të komunikimeve me fibra siç është 10G Ethernet, i cili përputhet plotësisht me specifikimet e SFP + MSA SFF-8431.
    Ky modul është krijuar për fibra me një modë dhe operon në një gjatësi vale nominale të gjatësisë së valës CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC marrës marrës optik

    Marrësi optik i serisë 10Gb / s SFP + CWDM është krijuar për aplikim të komunikimeve me fibra siç është 10G Ethernet, i cili përputhet plotësisht me specifikimet e SFP + MSA SFF-8431.
    Ky modul është krijuar për fibra me një modë dhe operon në një gjatësi vale nominale të gjatësisë së valës CWDM.
    Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.