page_banner

produktet

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC marrës marrës optik

    Marrësit SFP28 janë module me performancë të lartë, me kosto efektive, që mbështesin shpejtësinë e të dhënave prej 25Gbps dhe gjatësinë maksimale të lidhjes prej 10 km në SMF. Designedshtë projektuar për 25 GBASE-LR Ethernet dhe 25.78125 Gb / s korsi të vetme 100GE LR4. Ato janë në përputhje me SFF-8402 dhe SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 dhe IEEE 802.3 me 25 GBASE-LR, FCC 47 CFR Pjesa 15, Klasa B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Pranues optik 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC

    Marrësi SFP28 është një modul marrës optik shumë kompakt që konverton të dhënat elektrike 25Gbit / s PECL ose CML serike në të dhëna optike serike në përputhje me standardin 25GBASE-SR. Designedshtë projektuar për rrjetet e zonave të magazinimit me shpejtësi të lartë, lidhjet e kryqëzuara të grupeve kompjuterike, tubat e personalizuar të të dhënave me shpejtësi të lartë dhe Lidhjen Inter Rack. Ato janë në përputhje me SFF-8431, SFF-8432 dhe IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 është një marrës marrës optik paralel me katër kanale, i mbyllur, dhe i projektuar për aplikim 100G CWDM me rrjetet FEC, Datacenter dhe Enterprise dhe lidhje të tjera optike. Ato janë në përputhje me specifikimet SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 ER4 është një marrës marrës optik paralel me katër kanale, i mbyllur, dhe i projektuar për aplikacione Ethernet 100 Gigabit. Ata janë në përputhje me specifikimet SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100 GBASE-LR4 dhe 112 GBASE-OTU4 QSFP28 Shkalla e Dyfishtë 1310nm 100m DDM DML & PIN LC marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 LR4 është një marrës marrës optik me katër kanale, i mbyllur, paralel dhe i projektuar për aplikacione 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Ato janë në përputhje me specifikimet SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100 Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 SR4 është një
    Marrës marrës optik me katër kanale, i mbyllur, paralel dhe i krijuar për aplikacione 100GBASE-SR4 dhe 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR Ato janë në përputhje me specifikimet SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Shkalla e Dyfishtë VCSEL MPO / MTP marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 SR4 është një
    Marrës marrës optik me katër kanale, i mbyllur, paralel dhe i krijuar për aplikacione 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR dhe CPRI10. Ata janë në përputhje me QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS-6.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100 GBASE-LR4 dhe 112 GBASE-OTU4 QSFP28 Shkalla e Dyfishtë 1310nm 100m DDM DML & PIN LC marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 LR4 është një marrës marrës optik me katër kanale, i mbyllur, paralel dhe i projektuar për aplikacione 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10. Ata janë në përputhje me standardin IEEE P802.3ba dhe OTU4 4I1-9D1F. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 PSM4 është një marrës marrës optik me katër kanale, i mbyllur, paralel dhe i projektuar për aplikacionet Ethernet 100 GBASE-PSM4 dhe 100G, InfiniBand DDR, EDR. Ata janë në përputhje me specifikimet SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 PSM4 është një marrës marrës optik me katër kanale, i mbyllur, paralel dhe i projektuar për aplikacionet Ethernet 100 GBASE-PSM4 dhe 100G, InfiniBand DDR, EDR. Ata janë në përputhje me specifikimet SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB marrës marrës optik

    100Gb / s QSFP28 PSM4 është një marrës marrës optik paralel me katër kanale dhe i krijuar për aplikacione Ethernet 00GBASE-PSM4 dhe 100G, InfiniBand DDR, EDR. Ata janë në përputhje me specifikimet SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC marrës marrës optik

    10Gb / s SFP + BIDI janë krijuar për t'u përdorur në lidhjet Ethernet 10GBASE-BX. Ato janë në përputhje me SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 dhe SFP + MSA, FCC 47 CFR Pjesa 15, Klasa B dhe Telcordia GR-468-CORE. Marrësi optik është në përputhje me kërkesat e RoHS.
12 Tjetra> >> Faqja 1/2