page_banner

produktet

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + CWDM 40 km DDM Duplex LC marrës marrës optik

    Marrësi 40 Gb / s 40 km QSFP + është një modul marrës marrës i krijuar për aplikime komunikimi optik 40 km. Dizajni është në përputhje me 40GBASE-ER4 të standardit IEEE P802.3ba dhe Marrëveshjes me shumë burime QSFP (MSA).
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC marrës marrës optik

    Transmetuesi 40Gb / s 2 km QSFP + është një modul marrës marrës i projektuar për 40 GBASE-LR4, InfiniBand QDR dhe ndërlidhje DDR dhe aplikacionet e lidhjeve 40G Telecom. Dizajni është në përputhje me 40GBASE-LR4 të standardit IEEE P802.3ba dhe marrëveshjes me shumë burime QSFP (MSA) dhe normave të të dhënave QDR / DDR Infiniband
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO marrës marrës optik

    Modulet marrës QSFP + janë krijuar për t'u përdorur në lidhje 40 Gigabit për sekondë mbi fibra multimode paralele, duke përfshirë ndarjen në katër lidhje 10 Gigabit për sekondë. Ata janë në përputhje me QSFP + MSA dhe IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 dhe IEEE 802.3ba 10GBASE-SR. Funksionet e diagnostikimit dixhital janë në dispozicion përmes një ndërfaqe I2C, siç specifikohet nga QSFP + MSA. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM Duplex LC marrës marrës optik

    Marrësi i marrësit 40Gb / s 10 km QSFP + është një modul marrës i krijuar për aplikime komunikimi optik 10 km. Dizajni është në përputhje me 40GBASE-LR4 të standardit IEEE P802.3ba dhe marrëveshjes me shumë burime QSFP (MSA).