page_banner

produktet

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 km DDM EML Duplex LC marrës marrës optik

Përshkrim i shkurtër:

Moduli SFP28 LAN-WDM në përputhje me SFF-8431, SFF-8432 dhe IEEE 802.3CC 25 GBASE-ER. Funksionet e diagnostikimit dixhital janë në dispozicion përmes një ndërfaqe serike me 2 tela, siç specifikohet në SFF-8472. Marrësi optik është në përputhje me kërkesat e RoHS.


Detaje të Produktit

Përshkrim i produktit:

25G LAN WDM është një modul marrës marrës optik shumë kompakt dhe ka 12 gjatësi vale. Transmetuesi LAN-WDM EML dhe marrësi APD sigurojnë performancë superiore për aplikacionet Ethernet deri në 10 km lidhje në SMF.

Karakteristikë e produktit

Shkalla e funksionimit të të dhënave deri në 25Gbps
Lazer ftohës LAN-WDM EML dhe marrës APD
Gjurmë me nxehtësi dhe plugga SFP28
Funksione të integruara diagnostike dixhitale
Furnizim me energji të vetme + 3.3V
Shpërndarja e energjisë më pak se 2.0 W
CDR e brendshme si në kanalin e transmetuesit ashtu edhe në atë të marrësit
Mbështetni bajpasin e CDR-së
Paketa SFP28 MSA me konektor LC enë
Tronditje shumë e ulët
EMI shumë i ulët dhe mbrojtje e shkëlqyeshme ESD
Në përputhje me RoHS

Aplikacion

Ethernet 25GBASE-LR 25G
25,78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Lidhje tjetër optike

Specifikim produkti:

Parametri Të dhënat Parametri Të dhënat
Faktor formë SFP28 Gjatësia e valës LANWDM
Shkalla maksimale e të dhënave 25,78125 Gbps Distanca maksimale e transmetimit 10 km
Lidhës Duplex LC Media SM
Lloji i transmetuesit LANWDM EML Lloji i marrësit APD
Diagnostifikimi DDM mbështetur Shkallë temperature 0 deri në 70 ° C
TX Power çdo korsi -2 ~ + 6dBm Ndjeshmëria e marrësit <-19.5dBm
<-19.5dBm Konsumi i energjisë 2W Raporti i Shuarjes

6dB

1

Test i Cilësisë

2

Testimi i cilësisë së sinjalit TX / RX

3

Testimi i vlerësimit

4

Testimi i Spektrit Optik

5

Testimi i ndjeshmërisë

6

Testimi i Besueshmërisë dhe Stabilitetit

Testimi i sipërfaqes fundore

xinfu

Certifikata e Cilësisë

safd (2)

Certifikata CE

safd (3)

Raporti i EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40 km DDM EML Duplex LC marrës marrës optik

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 km DDM EML Duplex LC marrës marrës optikProdukt