page_banner

produktet

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10 km

Përshkrim i shkurtër:

Marrësit SFP28 janë krijuar për t'u përdorur në lidhjet Ethernet deri në 25,78 Gb / s shpejtësinë e të dhënave dhe deri në 10 km gjatësinë e lidhjes. Ata janë në përputhje me SFF-8472, dhe të pajtueshëm me SFF-8432 dhe pjesët e zbatueshme të SFF-8431. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.


Detaje të Produktit

përshkrim i produktit

Marrësit SFP28 janë krijuar për t'u përdorur në lidhjet Ethernet deri në 25,78 Gb / s shpejtësinë e të dhënave dhe deri në 10 km gjatësinë e lidhjes. Ata janë në përputhje me SFF-8472, dhe të pajtueshëm me SFF-8432 dhe pjesët e zbatueshme të SFF-8431. Marrësit optikë përputhen me kërkesat e RoHS.

Karakteristikë e produktit

Mbështet 25.78125Gb / s ndërfaqe optike serike

Transmetim deri në 10 km në SMF

Marrësi i lazerit dhe PIN-it i ftohur pa ftohje

Gjurmë me nxehtësi dhe plugga SFP28

Funksione të integruara diagnostike dixhitale

Furnizim me energji të vetme + 3.3V

Konsumi i energjisë më pak se 1.3 W

Temperatura e rastit të punës: -40 ~ + 85°C

CDR e brendshme si në kanalin e transmetuesit ashtu edhe në atë të marrësit

Mbështetni bajpasin e CDR-së

Paketa SFP28 MSA me lidhës LC të thjeshtë, Bi-drejtuar

Aplikacion

Ethernet 25GBASE-BX 25G

25.78125 Gb / s korsi e vetme 100GE LR4

Lidhje të tjera optike

Specifikim produkti

Parametri Të dhënat Parametri Të dhënat
Faktor formë SFP28 Gjatësia e valës 1270nm / 1330nm
Shkalla maksimale e të dhënave 25,78125 Gbps Distanca maksimale e transmetimit 10 km
Lidhës SimpleC LC Media SM
Lloji i transmetuesit 1270nm DFB

1330nm DFB

Lloji i marrësit PINTIA
Diagnostifikimi DDM mbështetur Shkallë temperature 0 deri në 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Fuqia TX -5 ~ + 2dBm Ndjeshmëria e marrësit <-13dBm
<-13dBm Konsumi i energjisë 3.5W Raporti i Shuarjes

3.5 dB

1

Test i Cilësisë

2

Testimi i cilësisë së sinjalit TX / RX

3

Testimi i vlerësimit

4

Testimi i Spektrit Optik

5

Testimi i ndjeshmërisë

6

Testimi i Besueshmërisë dhe Stabilitetit

Testimi i sipërfaqes fundore

xinfu

Certifikata e Cilësisë

safd (2)

Certifikata CE

safd (3)

Raporti i EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Pranues optik 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC