page_banner

produktet

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC marrës marrës optik

Përshkrim i shkurtër:

Marrësit SFP28 janë module me performancë të lartë, me kosto efektive, që mbështesin shpejtësinë e të dhënave prej 25Gbps dhe gjatësinë maksimale të lidhjes prej 10 km në SMF. Designedshtë projektuar për 25 GBASE-LR Ethernet dhe 25.78125 Gb / s korsi të vetme 100GE LR4. Ato janë në përputhje me SFF-8402 dhe SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 dhe IEEE 802.3 me 25 GBASE-LR, FCC 47 CFR Pjesa 15, Klasa B, Telcordia GR-468-CORE.


Detaje të Produktit

përshkrim i produktit

Marrësi optik 25G SFP28 janë të dizajnuara për 25 GBASE-LR Ethernet dhe 25,78125 Gb / s korsi të vetme 100GE LR4. Gjatësia maksimale e lidhjes së saj është 10 km në SMF. Marrësi optik është në përputhje me RoHS.

Karakteristikë e produktit

Shkalla e të dhënave deri në 25.78125Gb / s
Faktori i formës SFP28 me nxehtësi
Lidhës dupleks LC
Marrësi 1310nm DFB dhe PIN
Funksione të integruara diagnostike dixhitale
Gjatësia maksimale e lidhjes prej 10 km në SMF
Furnizim me energji të vetme + 3.3V
Konsumi i ulët i energjisë <1.2W
Temperatura e rastit të funksionimit: -5 ~ + 70 ° C

Aplikacion

Ethernet 25GBASE-LR
25.78125 Gb / s korsi e vetme 100GE LR4

Specifikim produkti

Parametri

Të dhënat

Parametri

Të dhënat

Faktor formë

SFP28

Gjatësia e valës

1310nm

Shkalla maksimale e të dhënave

25,78125 Gbps

Distanca maksimale e transmetimit

10 km

Lidhës

Duplex LC

Media

SMF

Lloji i transmetuesit

DFB 1310nm

Lloji i marrësit

GJILPERE

Diagnostifikimi

DDM mbështetur

Shkallë temperature

-5 deri në 70 ° C

Fuqia TX

-7 ~ 2dBm

Ndjeshmëria e marrësit

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Konsumi i energjisë

1.2W

Raporti i Shuarjes

3.5 dB

1

Test i Cilësisë

2

Testimi i cilësisë së sinjalit TX / RX

3

Testimi i vlerësimit

4

Testimi i Spektrit Optik

5

Testimi i ndjeshmërisë

6

Testimi i Besueshmërisë dhe Stabilitetit

Testimi i sipërfaqes fundore

xinfu

Certifikata e Cilësisë

safd (2)

Certifikata CE

safd (3)

Raporti i EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • E mëparshme: